La Mélodie Acide 6

ID: 4790

Proweniencja

Galeria-F, Kranenburg

32,7 x 25 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Miró"

Joan Miró Lithographs, Vol. VI 1976-1981, Maeght Editeur, Paris, 1992. Listed and illustrated as catalogue raisonné nr 1217.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "H. C" (ołówkiem)

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980