Martwa natura nr 34

ID: 5568

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. w druku p. d.: "Tom Wesselmann"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "185/450" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris";

na odwrocie naklejka hologramowa