Ognisty taniec

ID: 5944

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

38 x 56 cm (arkusz)

litografia barwna

Cramer P., "Catalogue raisonné", Maeght Publisher, Genewa, nr referencyjny: 83, s. 228-9.; "Joan Miró Lithographs", vol. II, Maeght Publisher, Paryż nr 341, s. 216.

 na odwrocie pracy tekst w języku francuskim (drukiem)

Wydane przez:

Maeght Éditour, 1963.