Bez tytułu (Puszka Pandory), 1995

ID: 6110

Proweniencja

33,5 x 50 cm w św. p-p.

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 95"

Datowanie

1995

na odwrocie napis: "PUSZKA PANDORY"