Kompozycja figuratywna

ID: 6814

8 000 zł

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

18 x 34 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

Stan zachowania: niewielkie zagięcie papieru w prawym dolnym rogu