Thomas Mann & Brigitte Bardot, z cyklu: „GoodFellas”, 2014

ID: 6580

Proweniencja

35 x 40 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. dat. i opisany na odwrocie: „Thomas Mann / Brigitte Bardot / GoodFellas series” / 2014 / The Krasnals / Whielki Krasnal"

Datowanie

2014

Obraz wystawiany i reprodukowany:
"Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska, Wrocław, 2016, s. 71.