Autoportret, 1960

ID: 5368

Proweniencja

kolekcja prywatna, Nyon (Francja)

31 x 23,7 cm w św. p-p.

litografia barwna

Datowanie

1960

Sorlier C., "Chagall Lithographs II: 1957-1962", 1963, nr 282.