Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a, 1974

ID: 5868

7 900 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna Polska

66 x 42,3 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta, ręcznie pokolorowana przez pochoir/papier Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Field A., "The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali, Salvador Dali Archives", 1996, poz. 74-1.

Datowanie

1974

 oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem)

Wydana przez:

Saint Raphael: Editions Des Maitres Contemporains, 1974.