Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973

ID: 5880

6 300 zł

Proweniencja

71 x 50,7 cm w św. p-p. (arkusz, krawędzie rwane)

litografia/japoński papier czerpany washi

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York, 1995, poz. 1412, s. 154 (il. cz.-b.).

Datowanie

1973

oznaczenie egzemplarza l. d.: "46/50" (ołówkiem);

na odwrocie certyfikat Galerii Kunst-Invest z Oslo z dnia 25.08.1993, o numerze 82/6, potwierdzający odręczny podpis artysty

Wydane przez:

Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa.

Druk:

Atelier Grapholith, Paryż.