Kobieta z papugą, z cyklu: „Sekretne wiersze Apollinaire'a”, 1967

ID: 6661

9 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

38 x 28,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)

akwaforta ręcznie podkolorowana akwarelą, sucha igła, złoty pyłek/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. u dołu: Dalí (ołówkiem)

Michler R., Löpsinger Lutz W., "Salvador Dalí. Cataloque Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints", 1924-1989, Monachium 1994, s. 154-155 (il. cz-b.).

Datowanie

1967

oznaczenie egzemplarza l. d.: "62/145" (ołówkiem);
pieczęć  tłoczona p. d.: "Dalí"

Wydana przez:
P. Argillet, Paryż 1967.

Druk:
Robbe, Paryż 1967.