Duch cyrku

ID: 4784

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

31,7 x 24,2 cm (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., Litografie Chagalla [III], Monte Carlo 1962-1968, nr 392.

Wydana przez: F. Mourlot dla Éditions André Sauret, Monte-Carlo, 1963.