Kartka noworoczna, 1970

ID: 5378

Proweniencja

Galeria sztuki, Wenecja

14 x 11 cm

litografia barwna/papier Arches

Sorlier C., "Chagall Lithographs VI: 1969-1973", 1974, nr 606.

Datowanie

1970

znak wodny: BFK RIVES

Kartka zawiera życzenia odręcznie podpisane przez drugą żonę artysty „Vavę” Chagall (Valentinę Brodsky).

Do pracy dołączony certyfikat weneckiej galerii Bordas.