Kompozycja op-artowska

ID: 5906

Proweniencja

kolekcja prywatna, Sztokholm

35,4 x 27,8 cm (arkusz)

serigrafia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "194/250" (ołówkiem)