Zebra nr 2, 1984

ID: 5908

4 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

61 x 47 (arkusz, krawędź rwana)

druk litograficzny barwny/papier Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)

Katalog Wiesloch 1986, s.118.

Datowanie

1984

oznaczenie egzemplarza l. d.: "120/125" (ołówkiem);

znak wodny p. g.: "BFK RIVES / FRANCE ∞"

Wydane przez:

Grafos Verlag AG (Vaduz).

Do pracy dołączony certyfikat galerii sztuki z Barcelony w języku hiszpańskim.