Mistyczne Ukrzyżowanie

ID: 5863

Proweniencja

Derriere le Miroir, Paryż, 1950.

37,8 x 55,4 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "1950 [?] Chagall / Marc"

na odwrocie wiersze Blaise’a Cendrars’a i Guillaume’a Apollinaire (drukiem)

Wydane przez:

Maeght, Francja, 1950.

Stan zachowania: podłużne zagięcie papieru