Okładka katalogu „Chagall Lithographe”, 1960

ID: 5866

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

32,5 x 53,5 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i opisany z płyty w kompozycji: "Chagall / LITHOGRAPHE"

Sauret A., "Chagall Lithographs II, 1957-1962", Monte Carlo 1963, s. 91 (il. barwna).

Datowanie

1960

Wydane przez:

André Sauret, Monte Carlo, Księstwo Monako 1960.

Druk:

Frères Mourlot, Paryż 1960.