Plac Zgody, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna

ID: 5374

Proweniencja

kolekcja prywatna, Nyon (Francja)

34,8 x 26,3 cm w św. p-p.

litografia barwna

Sorlier C., "Chagall Lithographs I", 1960, nr 83.

na odwrocie litografia w czerni i bieli