Portret ojca Victora Vasarely

ID: 5910

2 500 zł

Proweniencja

78 x 52,5 w św. p-p. (arkusz)

serigrafia barwna/papier welinowy ze złotym tłem

Sygnatura

sygn. p. d.: "Yvaral" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "39/99" (ołówkiem)