Abstrakcyjna zieleń, 1966

ID: 6114

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

20 x 27,5 cm

akwarela, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "lenica / 66" (ołówkiem)

Datowanie

1966