Banksy. Dancer G/Blue, 2019

ID: 6271

8 000 zł

Proweniencja

28 x 38 cm (arkusz, jedna krawędź rwana)

spray, szablon/karton

Sygnatura

sygn. p. d.: "NOT BANKSY" (tuszem)

Datowanie

2019

oznaczenie egzemplarza w okręgu tłoczonym l. d.: "2/5" (tuszem);

tłoczone logo Banksy l. d.

Do pracy dołączony sygnowany certyfikat NOT BANKSY w języku angielskim.