Dzienniki, 1998

ID: 6555

3 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

32 x 22,8 cm

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 1 VI - 10 VI / 104 [wpisane w okrąg] / 1998"

Datowanie

1998