Banksy w obronie lasu, 2021

ID: 6379

Proweniencja

28,4 x 40 cm

gwasz, akwarela, tusz, szablon/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym i dat. p. d.: "MP / 21 r"

Datowanie

2021

dat. i opisany na odwrocie: MARIAN POLOK  (PSEŁDONIM) [sic] / „BANKSY W OBRONIE LASU” / 2021 (ołówkiem)