Bez tytułu, 2001

ID: 6830

Proweniencja

30 x 41 cm w św. p-p.

giclée/papier

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "BEKSIŃSKI 2001" (ołówkiem)

Datowanie

2001

oznaczenie egzemplarza u dołu: "11/50" (ołówkiem);
na odwrocie oprawy ręcznie wypełniona nalepka galeryjna z opisem pracy