Egzaltacje, 2022

ID: 6191

Proweniencja

90 x 90 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. w kompozycji po prawej: "Aqualoopa"

Datowanie

2022

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "AQUALOOPA “EGZALTACJE” AKRYL, 2022"

Artysta działający w wielu obszarach sztuki. Mówi o sobie: „torreador płynnych linii i kształtów”. Zajmuje się ilustratorstwem, animacją, street artem, malarstwem. Jest również projektantem, twórcą reklam, teledysków, projektów audiowizualnych. Do jego dorobku artystycznego zalicza się livepainting, czyli tworzenie murali podczas koncertów czy wydarzeń artystycznych. Chołda pasjonuje się muzyką. Interesuje się mediami i nowoczesnymi technologiami. Artysta ukończył Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego i Łódzką Szkołę Filmową. Uczestnik m. in. „Projektu Pokolenie” Absolutu i pierwszej polskiej aukcji street artu. Autor muralu przy stacji metra dedykowanego Marii Skłodowskiej-Curie.