Entropy, 2022

ID: 5778

Proweniencja

110 x 140 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: AQUALOOPA; sygn., dat. i opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA “ENTROPY”, AKRYL, 2022

Datowanie

2022

Artysta działający w wielu obszarach sztuki. Mówi o sobie: „torreador płynnych linii i kształtów”. Zajmuje się ilustratorstwem, animacją, stre­et artem, malarstwem. Jest również projektantem, twórcą reklam, te­ledysków, projektów audiowizualnych. Do jego dorobku artystyczne­go zalicza się livepainting, czyli tworzenie murali podczas koncertów czy wydarzeń artystycznych. Chołda pasjonuje się muzyką. Interesu­je się mediami i nowoczesnymi technologiami. Artysta ukończył Wy­dział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego i Łódzką Szkołę Filmową. Uczestnik m. in. „Projektu Pokolenie” Absolutu i pierwszej polskiej au­kcji street artu. Autor muralu przy stacji metra.