Epicentrum

ID: 2270

140 x 140 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. na odwrocie: JAREMI PICZ / EPICENTRUM

Art Capital 2019 - Salon des Indépendants, Grand Palais, Paryż, 12-17 luty 2019.

na odwrocie nalepka wystawowa Art Capital 2019 - Salon des Indépendants