Girl with Yellow Bananas / Monika Brodka, 2018

ID: 4535

Proweniencja

70 x 70 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„Girl with Yellow / Bannanas/Monika Brodka” / The Krasnals / Whielki Krasnal‘ 2018"

Datowanie

2018