i-4

ID: 3009

100 x 100 cm

olej/płótno

Datowanie

2011

Kolor i linia to główne obszary zainteresowań Michała Misiaka. Abstrakcje geometryczne tworzone przez artystę charakteryzują się dokładnie wykonaną siatką linii (przecinających się, równoległych), wywołujących złudzenie ruchu i drgania. Pewnie prowadzone kreski tworzą zwykle przestrzenie bez konkretnych kształtów i przedmiotów, pozostawiając tym samym obszar do różnorodnych interpretacji.

sygn. na odwrocie: "MM MICHAŁ MISIAK 2011 / "i-4" / OLEJ / 100 x 100 cm"