Kobieta, 1999

ID: 6132

Proweniencja

25,5 x 15 cm w św. p-p.

technika mieszana, serigrafia

Sygnatura

sygn. i dat. w kompozycji: "Urbanowicz 99"

Datowanie

1999

na odwrocie nalepka ramiarska