Koła podwójne, 1962

ID: 6141

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

50 x 27 cm

olej, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"

Datowanie

1962

Smolińska-Byczuk M., Makowiecki W., Pawłowski M., Jan Berdyszak. Prace 1960-2006, Poznań 2006.