Kompozycja, 1953-57

ID: 6209

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

30 x 43 cm

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica"

Datowanie

1953-57