Kompozycja, 2013

ID: 5742

Proweniencja

28 x 20 cm w św. p-p.

serigrafia

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany u dołu: "30 IV 2013 a.jpg e.a. S. Fijałkowski / Panu Markowi Słowińskiemu z sympatią / 9 V 2013" (ołówkiem)

Datowanie

2013