Kompozycja III, 1971

ID: 6947

1 800 zł

Proweniencja

42 x 29,5 cm

tusz lawowany, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Am. 71" (tuszem)

Datowanie

1971