Krzyk w lesie, 2022

ID: 6381

Proweniencja

kolekcja prywatna, Austria

38 x 29,8 cm

gwasz, akwarela, tusz, szablon/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym i dat. l. d.: "MP / 22"

Datowanie

2022

dat. i opisany na odwrocie: MARIAN POLOK / „KRZYK W LESIE” / 2022 (ołówkiem)