Macbeth, 1990

ID: 5716

Proweniencja

53 x 36 cm

akryl, olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "Olbinski"

"Rafał Olbiński. Wystawa monograficzna":

- Muzeum Narodowe w Kielcach, lipiec–październik 2021.

- Muzeum Książąt Pomorskich w Szczecinie, grudzień 2021–luty 2022.

Obraz reprodukowany: "Rafał Olbiński. Wystawa monograficzna", Muzeum Narodowe w Kielcach, Kielce 2021, s. 31.

Datowanie

1990

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.

na odwrocie: nalepki wystawowe Muzeum Narodowego w Kielcach i Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie; napis: "345"; nalepka ramiarska