Marilyn Monroe, 2013

ID: 6313

Proweniencja

45 x 32 cm

offset, technika własna/szablon

Sygnatura

sygn. l. d.: "Raw" (ołówkiem)

Datowanie

2013

datowanie oraz oznaczenie egzemplarza p. d.: "2013 AP" (ołówkiem);

- opisany: "RAW" (ołówkiem);

- nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"