Oko, 1989

ID: 7006

24 000 zł

Proweniencja

29,5 x 42 cm (arkusz)

tusz lawowany/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 1989" (ołówkiem)

Datowanie

1989

na odwrocie oznaczenia: "115515 KA 14544" (ołówkiem)