Projekt plakatu „Jazz 57”

ID: 6864

Proweniencja

21 x 14,5 cm

technika mieszana, tempera/papier

Datowanie

1957

opisany na odwrocie: "JERZY SKARŻYŃSKI – JAZZ57"