Projekt polichromii Drogi Krzyżowej do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze - praca dwustronna, 1957
ID: 6418
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6418
22,5 x 19 cm
akwarela, gwasz, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Datowanie
1957
Proweniencja
na odwrocie szkic postaci oraz napis: "Zbylitowska Góra" (ołówkiem)
Czerni K., Nowosielski w Małopolsce, Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków 2015.