Projekty polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie, lata 60.-70. XX w.

ID: 6811

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

29,5 x 42 cm

gwasz, kredka, długopis, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. NOWOSIELSKI" (ołówkiem)

Datowanie

lata 60.-70. XX w.

Czerni K., "Nowosielski w Małopolsce. Sztuka sakralna", Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków 2015, s. 134-137.

Stan zachowania: zagięcia papieru