Przegięcie

ID: 1546

120 x 160 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PRZEGIĘCIE / – NORMAN 2014"

"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016.

"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 155 (il. barwna).

Datowanie

2014

Proweniencja: