Saint Michael Archangel - Take Wing, Ye Vengeful Spectre!, 1990

ID: 6644

Proweniencja

kolekcja prywatna, Chiny

164,5 x 110 cm

serigrafia

Sygnatura

sygn. p. d.: "Yokoo"

"Catalogue Raisonné: Tadanori Yokoo", The Complete Prints.

Datowanie

1990

oznaczenie egzemplarza l. d.: "3/100"