W objęciach Luny

ID: 5145

Proweniencja

80 x 53,5 cm w św. p-p. (arkusz)

inkografia/papier

Sygnatura

sygn. i opisany u dołu pod kompozycją: "T. Sętowski „W objęciach Luny”

autorska pieczęć z monogramem wiązanym i napis u dołu pod kompozycją: "TOMEK SĘTOWSKI";

oznaczenie egzemplarza p. d.: "E/A";

na odwrocie nalepka z opisem: "Zaświadczam, że jestem autorem pracy [drukiem] / „W objęciach Luny” inkografia E/A / T. Sętowski [długopisem]"