Bez tytułu (kompozycja pomarańczowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 5872

Proweniencja

75 x 54 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York, 1995, poz. 1407, s. 154 (il. cz.-b.).

oznaczenie egzemplarza l. d.: "136/250" (ołówkiem)