Boska Komedia: Czyściec, Pieśń XVIII (Lenistwo)

ID: 5422

Proweniencja

Galeria sztuki, Malaga, Hiszpania

32,5 x 25,5 cm

drzeworyt barwny

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 1090.

Wydana przez:

Les Heures Claires, Paryż, 1960.