Dojrzałość, z cyklu: Etapy życia

ID: 5416

Proweniencja

Galeria Sztuki, Norymberga, Niemcy

75 x 56 cm w św. ramy

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 1433.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "107/300" (ołówkiem)

Wydana przez:

Specta (Hecker), Pinon, Francja 1975.