Jeździec (Transparent Horse)

ID: 5884

Proweniencja

kolekcja prywatna, Nicea

54 x 63 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "280/300" (ołówkiem)

Stan zachowania: pofalowanie papieru