Kompozycja geometryczna z nosorożcem, 1985/86

ID: 5424

Proweniencja

50,3 x 66 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Datowanie

1985/86

oznaczenie egzemplarza l. d.: "CXIV / MM" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona z koroną u dołu.: "Dalí";

znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE ∞"

na odwrocie napis: "1985/86 / „RHINOCERONTIC FIGURES” " (ołówkiem)