Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 5408

Proweniencja

75,3 x 53,6 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem)

Edycja limitowana do 250 sztuk.

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności w języku hiszpańskim z dnia 31.08.1994.