Kosmiczny jeździec, 1982

ID: 5886

Proweniencja

56,5 x 77 (arkusz, krawędzie rwane)

technika mieszana, akwaforta barwna ręcznie kolorowana, złoty pyłek/papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Datowanie

1982

oznaczenie egzemplarza l. d.: "191/300" (ołówkiem);

- drukowany tekst z opisem pracy w języku niemieckim;

- dowód zakupu z 1991 roku;

- pieczątka galeryjna

W 1962 roku Salvador Dali stworzył oryginalny rysunek piórkiem i tuszem, który posłużył za wzór dla tej pracy.